Послуги охорони в Херсоні, Приватне підприємство Омега-Херсон

Потреба в безпеці і усвідомленні захищеності — одна з найважливіших для людини та підприємств. Ми всі прагнемо до стабільності і передбачуваності, мріємо про впевненість в завтрашньому дні і спокої.
Тим часом, нинішні реалії — важка економічна ситуація і сплеск злочинності по всій Україні — не вселяють оптимізму. Як захистити себе і своїх близьких, як убезпечити своє майно? Ці та багато інших подібні питання сьогодні хвилюють усіх.
Компанія «Омега – Херсон» на ринку охоронних послуг вже більше 15 років. Вона об’єднує в собі підприємства , що надають послуги по охороні державної та інших форм власності в м. Херсоні, Херсонської та Миколаївської областях.
Підтвердженням є Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, Ліцензії МВС України про надання послуг з охорони власності та громадян.
Серед клієнтів Компанії банківські установи, супермаркети, фінансові установи, провідні комерційні структури, агро–промислові підприємства.
Основними принципами діяльності «Омега – Херсон» є стабільність та надання якісних послуг на високому професійному рівні, комерційна порядність, оперативне реагування та адекватна відповідальність.
Компанія має підготовлений штат співробітників які пройшли спеціальну підготовку та мають величезний досвід у сфері охоронних послуг, переважна більшість якого становить із колишніх працівників МВС України та Збройних сил України. Наші охоронники періодично проходять сертифіковані тести у штатного психолога підприємства та медичний огляд. Особовий склад фізичної охорони забезпечений засобами зв’язку, озброєнням, спецодягом та засобами особистого захисту. Цілодобово працює чергова частина, яка контролює несення служби особовим складом, щоденно проводяться інструктажі та відпрацювання дій в надзвичайних умовах.
Службові автомобілі Охоронної Компанії обладнані GPS трекерами та ліцензійними засобами радіоканального зв’язку.
Суть послуги охорони – зберегти майно, матеріальні цінності замовника, забезпечити правопорядок на об’єктах. Ми відповідально ставимось до кожного нашого замовлення і на всі об’єкти залучаємо охоронників – професіоналів. Наші співробітники обов’язково проходять навчання в «Центрі СПБ» Харківської обласної громадської організації «Союз працівників сфери безпеки» по кваліфікації охоронників з 1 по 4 розряд. Тверде знання своїх прав, напрацьовані схеми дій в «складних правових умовах» і рішучість наших співробітників дозволяють ефективно протидіяти будь – яким видам насильства в рамках діючих законів. Компанія має досвід виконання аналогічних за характером та обсягом робіт.
Також ПП «Омега – Херсон» надає наступні послуги охорони:
— Сигналізація ;
— Охоронна пожежна сигналізація;
— Відеоспостереження;
— Тривожна кнопка виклику групи швидкого реагування;
— Телефонний виклик групи швидкого реагування ;
— VIP виклик;
— Охоронна громадських заходів;
— Цілодобовий пульт централізованого спостереження;


ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!!!

Пролистать наверх